Výuka osobně

Pokud pocházíte z Prahy, ráda vám nabídnu klavírní výuku na Praze 6 - Nádraží Podbaba.  Pokud vám časově bude více vyhovovat hodina u vás, ráda za vámi po Praze, nebo v okolí přijedu.

Ceník

Klavírní lekce 60min.

400 Kč

Klavírní lekce 45min.

300 Kč

Cena dojezdu za vámi (cena se počítá z nádraží Podbaba)

3 Kč/ km

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Reference 

Vanda Linhartová

Účetní

Slečna Drkulová je moji druhou lektorkou výuky klavíru a tak mohu porovnávat. Její hudební talent je opravdu mimořádný! Jako lektorka mi velmi sedla i osobně, je příjemná, trpělivá a vše dokáže bezvadně vysvětlit. Na výuku je vždy výborně připravená. Když nebylo možné se potkat osobně, okamžitě se tomu přizpůsobila a zahájily jsme výuku online. I když jsem zpočátku nevěřila, že to může fungovat, tak teď už vím, že to funguje a je to bezvadná věc! Výuka se slečnou Drkulovou mě neskutečně baví! 

Naty Rýšová

Studentka

Díky skvělému přístupu jsem schopná si zahrát písničky, které mě baví a mám je opravdu ráda.

Volbu skladeb nechává na mně a přitom je schopná posouvat moje hranice. Inspiruje mě hudebními díly, které neznám a buduje ve mě lásku k hudbě. Umí pochválit, upozornit na chyby a hlavně podpořit.

Jana Strážnická

Učitelka v MŠ

Marie Drkulová je velmi příjemná, usměvavá a především trpělivá. Naučila úplného antitalenta hrát na klavír a já díky ní mohu vykonávat vytoužené zaměstnání. Moc jí za to děkuji  přeji i vám mnoho úspěchů ve hře na klavír.