Hudba ke svatebnímu obřadu

Hudba přináší do našich životů radost, inspiraci, spontánnost a podkresluje naše prožitky. Živá hudba k svatebnímu obřadu dle vašich představ je jeden z nejkrásnějších dárků, kterým se můžete v tento mimořádný den obdarovat...
Reference

Dobrý den. Omlouváme se, že jsme vám nestihli poděkovat. Byl to nejúžasnější doprovod obřadu, který jsem zažil. Všichni kamarádi za námi chodili, že byl klavír úžasný. Díky vám a úžasnému proslovu pana starosty jsme náš nejdůležitější okamžik svatby prožili s láskou a dojati. Michal&Domca   

Nemám co vytknout,, skvělá domluva a nádherná hudba., která krásně doplnila náš obřad. 

Děkujeme!

Blahošovi

Nemám co vytknout. Slečna moc příjemná a vstřícná. Přizpůsobila se bez problémů trošku netypickému průběhu svatebního dne. Vše proběhlo jak mělo bez sebemenších komplikací. Naprostá spokojenost za krásnou cenu. Doporučila bych každému. Moc děkujeme, že jste se podílela na jedinečnosti našeho dne!

Tulekovi

Dobrý den, Maruško, ještě jednou bych vám chtěla poděkovat, že jste dorazila na naši svatbu a pomohla nám vytvořit nezapomenutelnou atmosféru. Všichni vás neskutečně chválili! Také děkuji za rychlo přípravu s překvapením s mým bratrancem, opravdu, to jsem si mohla přát ve snu!

Veronika

Dobrý den, chtěla bych vám vyjádřit velký dík, hudba k obřadu byla perfektní, rozhodně doporučíme dál, jste úžasná a talentovaná ...ještě jednou mockrát děkujeme. Novomanželé Kašpárkovi. 

Dobrý den, byla jste úžasná!!! Zpívaly jste krásně a podtrhly jste tu atmosféru kostela! Bohužel jsme se teda vůbec nestihli potkat :) Všichni vás chválili. Ještě jednou děkujeme!