Výuka klavíru

Klavír jsem začala vyučovat od maturitního ročníku na ZUŠ Zdounky.

Velký vzor jsem měla v mamince, která je též učitelkou klavíru. Díky ní jsme v hudebním prostředí se sestrou vyrostly a získaly tak velkou lásku k hudbě. Právě tu bych chtěla předat i vám, nebo vašim dětem.

Soukromě učím šestým rokem a s každým pracuji podle osobních požadavků, nebo přání každého žáka. Chápu, že někteří by si rádi zahráli pouze písničky ze zpěvníku a někteří by rádi zabrouzdili i do klasické hudby, nebo dalších hudebních žánrů. 

Pestrost každého mě baví a ráda vám vyjdu vstříc.


Výuka klavíru osobně

Pokud pocházíte z Prahy, ráda vám nabídnu klavírní výuku na Praze 6 - Nádraží Podbaba. Pokud vám časově bude více vyhovovat hodina u vás, ráda za vámi po Praze, nebo v okolí přijedu.

Ceník

Klavírní lekce 60 min.                                                                                                                                     500 Kč

Klavírní lekce 90 min.                                                                                                                                    700 Kč

Klavírní lekce 45 min.                                                                                                                                    400 Kč


Výuka klavíru online

Doba koronaviru nás všechny přesunula na online svět a tak jsem se s žáky vídala většinou přes whatsapp, nebo zoom. S některými to praktikuji dodnes a většinou je to téměř plnohodnotná hodina. Každá strana má klavír a když potřebuji tak vám ráda ukážu vše na svém klavíru. Také můžu zaslat video, podle kterého můžete cvičit.

Ať už je váš důvod jakýkoliv (vzdálenost, nemoc, nebo je to pro vás méně komplikované a časově méně náročné), ráda se s vámi touto cestou spojím.

Ceník

Klavírní lekce 60 min.                                                                                                                   350 Kč                                                        


Recenze

Vanda Linhartová

účetní

Slečna Drkulová je moji druhou lektorkou výuky klavíru a tak mohu porovnávat. Její hudební talent je opravdu mimořádný! Jako lektorka mi velmi sedla i osobně, je příjemná, trpělivá a vše dokáže bezvadně vysvětlit. Na výuku je vždy výborně připravená. Když nebylo možné se potkat osobně, okamžitě se tomu přizpůsobila a zahájily jsme výuku online. I když jsem zpočátku nevěřila, že to může fungovat, tak teď už vím, že to funguje a je to bezvadná věc! Výuka se slečnou Drkulovou mě neskutečně baví!  

Jana Strážnická

učitelka v MŠ

Marie Drkulová je velmi příjemná, usměvavá a především trpělivá. Naučila úplného antitalenta hrát na klavír a já díky ní mohu vykonávat vytoužené zaměstnání. Moc jí za to děkuji.Přeji i vám mnoho úspěchů ve hře na klavír.

Zuzana Bačová

maminka žačky

Maruška Drkulová učí dceru na klavír rok a půl, tzn. od jejich 6 let. Dcera u klavíru zatím vydržela, svými pokroky nám dělá obrovskou radost a na Marušku se vždy velmi těší. Myslím, že jako paní učitelka je ve správném poměru přísná i vlídná a taky absolutně spolehlivá. Za nás velká spokojenost. 

Naty Ryšová

studentka

Díky skvělému přístupu jsem schopná si zahrát písničky, které mě baví a mám je opravdu ráda.

Volbu skladeb nechává na mě a přitom je schopná posouvat moje hranice. Inspiruje mě hudebními díly, které neznám a buduje ve mě lásku k hudbě. Umí pochválit, upozornit na chyby a hlavně podpořit.

Zuzana Tetková

maminka žačky

Jsme moc spokojení se synovou výukou klavíru (osobním a i online vedením). Vyhovuje nám flexibilnost, komunikace i možnost volby co hrát. Hlavní je pro nás, že to syna fakt baví a rád si kdekoliv zahraje jen tak pro radost :)  

Zarezervujte si svou první lekci

Vyplňte všechny potřebné údaje, ráda se vám ozvu co nejdříve zpět.