Piano + zpěv

Pokud byste rádi slyšeli text písní, určitě doporučuji variantu piano +zpěv. Můžu vám zařídit jak zpěvačku, tak i zpěváka, výběr je pouze na vás.

K církevnímu obřadu doporučuji variantu zpěvu, protože je zde nutné zazpívat i žalm a u varianty celého obřadu zazní i části mše jako Beránku boží, nebo Svatý, svatý.

Také je zde možnost využít tuto variantu k obědu, u příjezdu hostů před, nebo po obřadu.

Kromě celého obřadu vám tak můžeme navíc odehrát cca další 2h písní, které jsou pro tuto příležitost vhodné.  

Spolupracuji:

Lucie Krupíková

Lucka je bývalou studentkou kroměřížské konzervatoře. Její studia teď pokračují na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění.

Vystupovala na různých školních představení a také nás s Luckou můžete slyšet na různých soukromých akcích či v kavárnách. S Luckou vám také můžeme zahrát k obědu či odpolednímu posezení ať už na svatbě, nebo k jakékoliv jiné příležitosti.

Hudební ukázka:

Více informací a hudebních ukázek:


Patrik Možíš

Patrik je čtvrtým rokem studentem Pražské konzervatoře. Studuje pod vedením zpěvačky Lídy Nopové a herečky Dany Morávkové a Ivany Mikulčíkové.

Byl sólistou Orchestru Václava Hybše, učinkuje v muzikálu Čarodějka, nebo v Městských divadlech pražských. Také se věnuje dabingu a herecké činnosti.

Společně s Patrikem pořádáme vánoční koncerty, nebo nás můžete slyšet na šansonových koncertech "Hapka žije!"

Hudební ukázka:

Více informací o všech projektech:

Markéta Brablíková

 Markéta chodila do zpěvu už od druhé třídy na SZUŠ D-Music v Kroměříži. Mezitím vyzkoušela spoustu hudebních nástrojů, ale žádný ji nenaplňoval tak, jako zpěv. Za dob studia na střední škole obohatila svým sametovým altem také sbor Střední pedagogické školy v Kroměříži.

Nyní nastoupila na divadelní produkci na Janáčkovu akademii múzických umění.


Kateřina Naučová

 Kačka pochází z muzikantské rodiny, a hudební geny se v ní nezapřou. Od dětství byla součástí hudebních projektů a nejrůznějších koncertů. Také hraje výborně na klavír. Nyní studuje (už jako maturantka) Střední pedagogickou školu v Kroměříži, kde je součástí sboru a mnohdy také jeho sólistkou. Můžete ji i potkat v dechovém orchestru Zdounečanka. Ráda by se hudbě a zpěvu chtěla věnovat nadále i v rámci vysokoškolského studia. 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.