Spolupráce

MK Photography


Jsem brazilský fotograf,

který 15 let sbírá zkušenosti po světě. 

Pracoval jsem především na výletních lodích a navštívil více jak 40 zemí. Ve všech koutech světa jsem se snažil najít něco speciálního i v těch nejjednodušších a nejobyčejnějších momentech.


Magnus Kalata

Mobilní telefon: (+420) 605 738 721 

Svatby s příběhem


Webová stránka

Svatby s příběhem je věnovaná krásným svatebním místům a profesionálům, kteří milují svoji práci a mají touhu aby vše co ve váš "velký den" prožijete, bylo jedinečné a prostě vaše. 

Najdete zde i spoustu tipů a článků a to vše pod skvělou svatební koordinátorkou Blankou Červenákovou.


Blanka Červenáková

Mobilní telefon: (+420) 603 288 975


SOARÉ zl


Jsme rock-popová hudební skupina SOARÉ ze Zlínského kraje. Pokud hledáte hudební doprovod pro Váš večírek, společenskou akci, jste na správné adrese. V našem repertoáru uslyšíte písně známých českých, slovenských i světových interpretů.

Jiří Křenek

Mobilní telefon: (+420) 608 744 637

Veronic Beauty

https://veronic-beauty.webnode.cz/


Veronika je vizážistka, která se nejvíce specializuje na svatby, ale má ve svém portfoliu i reklamy a filmy. Líčí, češe a dělá Maderoterapie. Také k ní můžete zajít na samoopalovací nástřik, nebo u ní najdete svatební a plesové šaty. Salon má v Otrokovicích a pokud budete chtít mít vše v jednom, ráda vám i svatbu zkoordinuje.


Veronika Jadrníčková Habáňová

Mobilní telefon: (+420) 732 100 176

 

Piano Moments

https://pianomoments.cz/


Piano Moments je hudba na svatby a ke slavnostním okamžikům působící v Brně a Kroměříži.

Pokud nenajdete volný termín u nás, moc rády vám doporučíme právě tyto muzikantky.


Barbora Zonová

Mobilní telefon: (+420) 720 281 610

Dom´s Bar

www.domsbar.cz


Dom´s Bar vám nabízí barový catering a poradenství.

Rádi vám vytvoří jedinečné drinky na míru. 

Přejete si něco speciálního? Něco u čeho se zapojíte i vy? Mají pro vás barovou školičku, kde vás seznámí s barovými základy a představí nejznámější světové cocktaily. 

 Říkáte si, že drinky nejsou pro vás, ale i přes to byste si dali něco ostřejšího? Skvělou volbou je i degustace whiskey či rumu, u které se rozhodně nudit nebudete.


Dominik Lesko

Mobilní telefon: (+420) 737 061 556


 

Svatby v Beskydech


Chystáte svatbu a chcete, aby byla jedinečná a nezapomenutelná? Ano? Tak proč jí neuspořádat v jedinečném prostředí Moravskoslezských Beskyd? Tento web Vám s Vaší svatbou pomůže. Najdete zde ověřené kontakty na profesionály, kteří Vám pomůžou uspořádat tu nejlepší svatbu na světě. Jedinečný rozcestník s firmami působící v nejbližším okolí Beskyd. Odkazy na svatební fotografy, cukráře, půjčovny šatů, hotely a další služby, potřebné pro přípravu svatby. 

KV - Production


Od počátku dbáme na to, abyste před, během a po Vaší akci neměli ani vteřinu pochybnost o tom, že jste si nevybrali správně. Našimi hodnotami jsou odborná kvalita a vysoká osobní kultura všech členů týmu. Chceme, abyste se cítili nejlépe, jak to jde a byli přesvědčeni, že zábava je v rukou profesionálů, nikoli amatérů.

Všechny služby, které poskytujeme - DJ, živá hudba, foto i video - jsou navzájem propojeny v jeden celek. Vy ušetříte spoustu času a starostí, protože máte vše po jednou střechou, jednou smlouvou a jednoduše. My jsme odpovědní za přípravu celé akce, za to že vše bude probíhat hladce.

Mobilní telefon: (+420) 731 163 851 

Jaga Kreativ


Jmenuji se Lenka Jagošová a přiznám se, že spíš než skládat stati o sobě, budu ráda, když se se mnou seznámíte prostřednictvím mé tvorby a všeho co mám ráda, čím se ve své práci obklopuji.

A tak mi dovolte představit Vám mé vidění světa, podělit se s Vámi o radost z tvorby na míru Vašim představám a skrze individuální přístup s Vámi prožít štěstí klíčových životních okamžiků.


Lenka Jagošová

Mobilní telefon: (+420) 725 049 047