Piano + zpěv

Pokud byste rádi slyšeli text písní, určitě doporučuji variantu piano +zpěv. Můžu vám zařídit jak zpěvačku, tak i zpěváka, výběr je pouze na vás.

K církevnímu obřadu doporučuji variantu zpěvu, protože je zde nutné zazpívat i žalm a u varianty celého obřadu zazní i části mše jako Beránku boží, nebo Svatý, svatý.
Také je zde možnost využít tuto variantu k obědu, u příjezdu hostů před, nebo po obřadu.
Kromě celého obřadu vám tak můžeme navíc odehrát cca další 2h písní, které jsou pro tuto příležitost vhodné.  


Spolupracuji:

Lucie Krupíková

Lucka je bývalou studentkou kroměřížské konzervatoře. Její studia teď pokračují na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění.

Vystupovala na různých školních představení a také nás s Luckou můžete slyšet na různých soukromých akcích či v kavárnách. S Luckou vám také můžeme zahrát k obědu či odpolednímu posezení ať už na svatbě, nebo k jakékoliv jiné příležitosti.

Hudební ukázka:

Více informací a hudebních ukázek:


Patrik Možíš

Patrik vystudoval Pražskou konzervatoř (pod vedením Lídy Nopové a herečky Dany Morávkové a Ivany Mikulčíkové), v současné době studuje herectví na pražské DAMU.

V roce 2019 odzpíval turné s Orchestrem Václava Hybše, v současné době je sólistou Orchestru Ježkovy stopy. Účinkoval v muzikálu Čarodějka a hostuje v Městských divadlech pražských. Mimo jiné se věnuje dabingu a rozhlasové tvorbě.

Společně s Patrikem pořádáme vánoční koncerty, nebo nás můžete slyšet na šansonových koncertech "Hapka žije!"

Hudební ukázka:

Více informací o všech projektech:


Marťa odmalička vyrůstala v hudebním prostředí. Od dětství navštěvovala Základní uměleckou školu v Kroměříži, kde chodila na hodiny zpěvu. Později zpěv využívala v různých hudebních žánrech. A to v dechovém orchestru, během střední školy navštěvovala dívčí pěvecký sbor a zpívala v kamarádských seskupení 4 Sisters a What About Trio. V posledních letech je pro ni zpěv spíše koníčkem, který může obohatit Váš svatební den.

Markéta Brablíková

 Markéta chodila do zpěvu už od druhé třídy na SZUŠ D-Music v Kroměříži. Mezitím vyzkoušela spoustu hudebních nástrojů, ale žádný ji nenaplňoval tak, jako zpěv. Za dob studia na střední škole obohatila svým sametovým altem také sbor Střední pedagogické školy v Kroměříži.

Nyní nastoupila na divadelní produkci na Janáčkovu akademii múzických umění.Kateřina Naučová

 Kačka pochází z muzikantské rodiny, a hudební geny se v ní nezapřou. Od dětství byla součástí hudebních projektů a nejrůznějších koncertů. Také hraje výborně na klavír. Nyní studuje (už jako maturantka) Střední pedagogickou školu v Kroměříži, kde je součástí sboru a mnohdy také jeho sólistkou. Můžete ji i potkat v dechovém orchestru Zdounečanka. Ráda by se hudbě a zpěvu chtěla věnovat nadále i v rámci vysokoškolského studia. 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám rádi ozveme co nejdříve zpět.