Patrik Možíš

S Paťou spolupracujeme na třech projektech.
První velký projekt jsou vánoční koncerty, kdy máme pro rok 2021 desetičlenné obsazení. Také se nám minulé léto podařilo nahrát vánoční CD, kde zazní např. přetextované vánoční Hallelujah, písně Karla Gotta, nebo i první vlastní tvorba. 

Dále jsme si připravili na podzim 2020 šansový koncert "Hapka žije! " kde jak už název radí, zazní nejen nejznámější písně Petra Hapky. Tento koncert je v osmičlenném obsazení a můžete se těšit na nástroje jako housle nebo saxofon. 

Poslední projekt vznikl díky krizi na jaře, kdy jsme hráli pod okny domovy důchodců. Tím vznikl program složený z písniček Karla Gotta, Korna, nebo Beatles ad. Nejdříve jsme jej hráli komorně pouze s klavírem, ale později jsme si k tomu přibrali navíc i kapelu.  


Více o Patriku Možíši:

Patrik vystudoval Pražskou konzervatoř (pod vedením Lídy Nopové a herečky Dany Morávkové a Ivany Mikulčíkové), v současné době studuje herectví na pražské DAMU.

V roce 2019 odzpíval turné s Orchestrem Václava Hybše, v současné době je sólistou Orchestru Ježkovy stopy. Účinkoval v muzikálu Čarodějka a hostuje v Městských divadlech pražských. Mimo jiné se věnuje dabingu a rozhlasové tvorbě. 

Společně s Patrikem pořádáme vánoční koncerty, nebo nás můžete slyšet na šansonových koncertech "Hapka žije!"


Koncerty 2021:

25.9. Starý pivovar Kroměříž

28.9. Letní kino Hulín    

27.11. Holešov

28.11. Roštín

4.12. Kostelec u Holešova

5.12. Němčice

11.12. Kroměříž

12.12. Stará Ves

18.12. Pravčice

19.12. Hulín

                                                                                              

Nezávazná poptávka

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám rádi ozveme co nejdříve zpět.