Patrik Možíš

S Paťou spolupracujeme na 3 projektech.
První velký projekt jsou vánoční koncerty, kdy máme pro rok 2020 desetičlenné obsazení. Také se nám v létě podařilo nahrát vánoční CD, kde zazní např. přetextované vánoční Hallelujah, písně Karla Gotta, nebo i první vlastní tvorba. 

Dále jsme si připravili na podzim 2020 šansový koncert "Hapka žije! " kde jak už název radí, zazní nejen nejznámější písně Petra Hapky. Tento koncert je v 8členném obsazení a můžete se těšit na nástroje jako housle nebo saxofon. 

Poslední projekt vznikl díky krizi na jaře, kdy jsme hráli pod okny domovy důchodců. Tím vznikl program složený z písniček Karla Gotta, Korna, nebo Beatles ad. Nejdříve jsme jej hráli komorně pouze s klavírem, ale později jsme si k tomu přibrali navíc i kapelu.  

Více o Patriku Možíši:

Začínající zpěvák, rodák z Přerova, který studuje pátým rokem Pražskou konzervatoř pod vedením zpěvačky Lídy Nopové a hereček Dany Morávkové a Ivany Mikulčíkové.V roce 2018 se stal sólistou Orchestru Václava Hybše a v rámci vánočního turné s ním odzpíval 37 koncertů po ČR. Aktivně působí i v oblasti dabingu, namluvil a nazpíval několik dětských pořadů České televize. Mimo jiné účinkuje v muzikálu Čarodějka (Wicked) v pražské GOJA Music Hall, který produkuje JUDr. František Janeček a rovněž působí v Městských divadlech pražských (Divadlo ABC).

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.